Gazeta HUZARA - 22. wydanie

gazeta HUZARA, Gazeta HUZARA – 22. wydanie
gazeta HUZARA, Gazeta HUZARA – 22. wydanieZapraszamy do lektury nowej gazety HUZARA. Nowe, jesienno-zimowe wydanie magazynu sieci PSP HUZAR obfituje w wiele porad, ciekawostek motoryzacyjnych i statystyk.

Co w numerze?


W wakacje zaprosiliśmy facebookowych Fanów HUZARA do udziału w zabawie, której efektem są ciekawe porady związane z podróżowaniem. Prezentujemy je na kolejnych stronach naszej gazety.

Gołoledź i mgła to zjawiska pogodowe, które nierzadko zaskakują kierowców. Jak sobie poradzić, kiedy na drodze wystąpi czarny lód lub pojawi się gęsta mgła? Przeczytajcie koniecznie.

W bieżącym numerze prezentujemy kilka danych dotyczących pieszych na drodze.

Udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej to obowiązek każdego świadka wypadku. Jak nie spanikować i wykonać podstawowe czynności ratujące życie – przypominamy.

Myć czy nie myć? Oto jest pytanie. Zdania są podzielone, ale dla utrzymania sprawności auta warto jednak je myć także zimą. W zimowym poradniku podpowiadamy jak to zrobić, aby była to czynność maksymalnie efektywna. Znajdziecie tu także garść porad dotyczących tego jak jeździć eko pomimo niesprzyjających warunków i jak się przygotować do podróży.

Na temat pasów krąży wiele teorii. Rozwiewamy kilka mitów, które mogą znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo podróży.

W magazynie tradycyjnie znaleźć można nowe wydanie katalogu „Szarża Prezentów”. W ofercie HUZARA znaleźć także możemy nowy produkt - napój energetyzujący.

---

Nasza Agencja zajęła się przygotowaniem całości wydania, w tym:

  • opracowaniem makiety gazety,

  • redakcją artykułów,

  • składem graficznym,

  • zleceniem i koordynacją wydruku.


Zapraszamy po magazyn na stacje sieci PSP HUZAR.


Pozostałe wpisy

Pro&Com - Agencja PR