Zaufali nam


PERN S.A. - Krajowy lider logistyki naftowej i strategiczna spółka gwarantując bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. -
Strategiczna spółka zajmująca się transportem paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju.


Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. - Największe w Polsce przedsiębiorstwo specjalizujące się w magazynowaniu i przeładunku paliw płynnych.SUPERLIGA Sp. z o.o. - sponsor tytularny najwyższej w hierarchii klasy, ligowych rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn w Polsce.

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. - Polska spółka informatyczna dostarczająca rozwiązania dla sektora bankowego, finansowego i publicznego, której jedynym udziałowcem jest Narodowy Bank Polski.


InfoConsulting Sp. z o.o. - Firma konsultingowa specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu, administracji publicznej i firm usługowych.ELPLAST+ Sp. z o.o. - jest polską firmą produkcyjną branży przetwórstwa i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Specjalizuje się w produkcji rur, studni i wielkogabarytowych elementów dla wielu branż.

Bank Pocztowy S.A. - Polski bank detaliczny, którego misją jest zapewnianie klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych. Partner Poczty Polskiej.
FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM SP. Z O.O. - Producent i dostawca broni dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, na eksport i na rynek cywilny.


Powiśle Park Sp. z o.o. - Marka sygnująca zespół pięciu stylowych kamienic biurowo-usługowo-mieszkalnego przy ul. Kruczkowskiego 4, których realizatorem jest spółka Powiśle Park.


HUZAR PSP S.A. - Sieć stacji paliw, na którą składają się obiekty należące do osób fizycznych.

Naftoserwis Sp. z o.o. - Największa w Polsce firma świadcząca specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych.
EKOBUS - Polski przewoźnik świadczący kompleksowe usługi przewozu osób oraz wypożyczania i wynajmu autobusów, busów i samochodów.UNICO Wnętrze - Renomowana firma zajmująca się projektowaniem wnętrz kreatywnych, niepowtarzalnych i praktycznych wnętrz.EKOTRANS - Firma zajmująca się hurtową sprzedażą paliw, posiadająca stację paliw należącą do sieci PSP HUZAR.

NAFTOR Sp. z o.o. - Spółka świadcząca usługi z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa.
MAZOVIA galeria handlowa -
Największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Płocku.

FinCode Sp. z o.o. - Partner instytucji finansowych, dostarcza dopasowane do potrzeb biznesowych współczesnego rynku usługi finansowe i zaawansowane rozwiązania informatyczne.

Galeria Sztuki Kookaburra Studio -
zajmuje się promocją sztuki i artystów. Główny profil działań galerii to wystawy, kampanie promocyjne, ekspozycje i sprzedaż dzieł.Golf & Art Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce z udziałem najlepszych polskich golfistów, artystów i sportowców, łączące w sobie pomoc charytatywną, turniej golfa i kontemplowanie sztuki.


WiK Opole Sp. z o.o. - Spółka zajmująca się świadczeniem usług wodno-kanalizacyjnych dla mieszkańców Opola.


OPWIK Sp. z o.o. - Firma świadcząca usługo wodno-kanalizacyjne dla mieszkańców Otwocka i gmin ościennych.


SALUS PRO DOMO - warszawskie centrum medyczne, świadczące usługi z zakresu psychologii, psychiatrii i psychoterapii, skierowane do dorosłych, dzieci i młodzieży.FUNDACJA PRO DOMO - fundacja pomagająca w utrzymaniu i doskonaleniu zdrowia psychicznego, przeciwdziałająca stygmatyzacji osób cierpiących na zaburzenia psychiczne.


Urząd Miejski w Radomiu - jednostka organizacyjna miasta Radom, świadcząca pomoc Prezydentowi, w zakresie realizacji uchwał i zadań Rady Miasta.
Powiat Ostrowiecki - powiat położony w północno – wschodniej części województwa świętokrzyskiego, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Powiat Płocki - powiat położony w zachodniej części województwa mazowieckiego. Jego siedzibą jest miasto Płock.


Advanced Business Solutions Sp. z o.o. - Firma konsultingowa specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu, administracji publicznej i firm usługowych – obecnie InfoConsulting.

Polska Izba Paliw Płynnych -
Organizacja samorządu gospodarczego powołana przez przedsiębiorców polskiego prywatnego sektora paliwowego.
WORK-INFO - Agencja zatrudnienia z dużym doświadczeniem na runku pracy oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi, specjalizująca się w leasingu personelu, pośrednictwie pracy i outsourcingu.


POLpetro S.A. - Organizator sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR.
Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego - Pracownia Chemii Związków Naturalnych.


Fundusz Rozwoju Spółek Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie - powstała w wyniku przekształcenia Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego” S.A. w Warszawie. Spółka jest nadzorowana przez Ministerstwo Rozwoju.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!