O nas

Firma Pro & Com opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży PR połączonym z pasją, nowatorskimi pomysłami i spojrzeniem na rzeczywistość z różnych perspektyw. Doradzamy, szkolimy, kompleksowo realizujemy projekty PR oraz prowadzimy obsługę firm z zakresu Public Relations.

Nasza misja

Chcemy zbliżać do siebie ludzi wraz z ich ideami, różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wierzymy, że dzięki wzajemnemu zrozumieniu, jasnej i rzetelnej komunikacji możliwe jest dotarcie ze swoim przekazem do szerokiego kręgu odbiorców oraz uzyskanie ich akceptacji dla własnych idei i działań.

Wartości Pro & Com to:

Profesjonalizm
Dążymy do najwyższej jakości we wszystkim, co robimy. Dbamy o ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, zachowując wciąż ciekawość i otwartość wobec nowych rozwiązań.
Kreatywność
Nieustannie poszukujemy niestandardowych rozwiązań, cechuje nas ciekawość i twórcza pasja w odkrywaniu wciąż nowych metod i doskonalszych rozwiązań.
Partnerstwo
Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, konsekwentnie dążymy do celu, wypracowując wspólnie najlepsze rozwiązania.
Zaufanie
To nasz największy kapitał, dbamy o niego naszą pracą, postawą i wiedzą. Swoim zaangażowaniem i wysokimi kompetencjami budujemy przekonanie, że można na nas liczyć. Z najwyższą starannością dbamy o poszanowanie innych i ochronę prywatności.
Wysokie kompetencje
Firma Pro & Com gwarantuje najwyższy poziom usług, dzięki zespołowi współpracowników pracujących wiele lat dla największych korporacji w Polsce.

Pro&Com - Agencja PR