Baza wiedzy

26

Mar 2019

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Komunikacja kaskadowa – najskuteczniejszy sposób dotarcia z informacją do pracownika

Komunikacja kaskadowa pozwala w najbardziej efektywny sposób zarządzać informacją w firmie.

26

lt. 2018

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Raport CSR krok po kroku

Istotnym elementem realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu jest publikacja raportów zrównoważonego rozwoju, w których organizacja składa sprawozdanie z prowadzonych działań.

05

lt. 2018

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Jak napisać raport CSR?

Publikowanie przez przedsiębiorstwa sprawozdań finansowych i raportów z działalności jest wypełnieniem wymogów prawa i dobrym obyczajem. Obecnie wiele podmiotów ma również obowiązek raportowania swoich działań w obszarze zrównoważonego rozwoju.

15

Sty 2018

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Raportowanie CSR, czyli: biznes mówiący jak jest naprawdę

Odpowiedzialność społeczna, cele zrównoważonego rozwoju, raportowanie zintegrowane, Agenda 2030, Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, ujawnianie danych pozafinansowych, gospodarka obiegu zamkniętego, akceleracja innowacji…

20

Kwi 2015

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

SOK-i [standardy obsługi klienta] wyciśnięte… tylko z kogo?

„A po co mamy to robić?!” – zapytał mnie kiedyś jeden z moich potencjalnych klientów, któremu zadałem pytanie o posiadanie czegoś, co zwykle określa się jako standardy obsługi klienta.

07

Sty 2014

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Błędy komunikacji wewnętrznej

„Jak to, to nie wiecie tego?” i „Wystarczy, że ja to wiem” to chyba najczęściej słyszane zdania świadczące o tym, że wypowiadający je szefowie różnych szczebli o komunikacji wewnętrznej niewielkie mają pojęcie.

03

Sty 2014

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Komunikacja wewnętrzna – korzyści dla firmy

W dobie dominacji mediów społecznościowych, ekspresowych komunikatorów i zaawansowanych technologii, gwarantujących menedżerom bycie on-line niemal 24/7 warto zadbać o większe znaczenie komunikacji wewnętrznej, jako jednego z kluczowych jej motorów rozwoju.

26

wrz. 2013

0
baza wiedzy, Baza wiedzy

Zarządzanie innowacyjnością

Innowacje towarzyszą człowiekowi od początku świata. Era energii wodnej i żelaza, energii parowej i stali, era elektryczności, elektroniki, lotnictwa, ropy naftowej i produkcji masowej czy wreszcie technologii ITC i internetu to oczywiście skala na poziomie rewolucji w dziedzinie innowacji.

Pro&Com - Agencja PR