Identyfikacja wizualna i strona www

identyfikacja wizualna, Identyfikacja wizualna i strona wwwOpracowaliśmy stronę internetową i księgę identyfikacji wizualnej firmy Pharma Nova Sp. z o.o.Strona www


Strona jest nowoczesną wizytówką firmy z branży farmaceutycznej. Została zoptymalizowana pod bieżące przeglądarki na komputery osobiste. Jest responsywna, dostosowana do mobilnych ekranów. Uproszczona mapa strony pozwala użytkownikowi na łatwe odnalezienie informacji. Zapraszamy na www.pharmanova.plKsięga Identyfikacji Wizualnej i logo firmy


Identyfikacja wizualna firmy służy kreowaniu wizerunku marki na rynku. Określa ogół symboli stosowanych w spółce w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych firm.
W ramach Księgi zaprojektowaliśmy m.in. wizytówki przedstawicieli firmy, szablony dokumentów firmowych, wzory materiałów promocyjnych.
Pharma Nova Sp. z o.o. - firma farmaceutyczna, która za cel stawia sobie tworzenie korzystniejszych od obecnych rozwiązań terapeutycznych dla pacjentów w Polsce.

 


Pozostałe wpisy

Pro&Com - Agencja PR