Nowe wydanie magazynu sieci HUZAR

gazeta HUZARA, Nowe wydanie magazynu sieci HUZARZapraszamy do lektury nowego magazynu sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR. Wiosenno-letnia gazeta obfituje w wiele porad (nie tylko dla kierowców aut) i ciekawostek motoryzacyjnych.

Co w numerze?

Pomimo, że dni są długie to nadal wielu kierowców woli w dalekie trasy wyruszać po zmroku. Jakie są zalety takiego podróżowania oraz jak odpowiednio przygotować siebie i auto? Podpowiadamy na kolejnych stronach magazynu.

Jedni lubią wygodną podróż autem, a innym są fanami pełnej przygód podróży motocyklem. I jedni i drudzy to nasi wierni klienci. Dlatego w bieżącym numerze postanowiliśmy podpowiedzieć miłośnikom dwóch kółek, jak przygotować się do motocyklowej wyprawy.

W elektromobilności upatruje się przyszłość motoryzacji. Niestety, jak się okazuje nie jest ona doskonała. Idealnym autem przyszłości jest pojazd zasilany wodorem. Prezentujemy kilka ciekawostek związanych z tym samochodem.

Wyprzedzanie – oczywisty manewr, którego uczymy się już na kursie prawa jazdy. Niby prosty, a jednak czasami jest dla kierowców wyzwaniem. W gazecie opisujemy podstawowe zasady przejeżdżania obok pojazdu lub uczestnika ruchu drogowego, poruszającego się w tym samym kierunku.

Przegrzany silnik? Przez nieuwagę zdarza się to nawet najlepszym kierowcom. Co zrobić, a czego nie robić? Nasza check lista pomoże nie spanikować podczas niespodziewanej usterki.

Po lekturze artykułów warto zapoznać się z nowym katalogiem programu lojalnościowego Szarża Prezentów.

---

Nasza Agencja zajęła się przygotowaniem całości wydania, w tym:

  • opracowaniem makiety gazety,

  • redakcją artykułów,

  • składem graficznym,

  • zleceniem i koordynacją wydruku.


Przy okazji tankowania auta zapraszamy po nowy magazyn na stacje sieci PSP HUZAR.


Pozostałe wpisy

Pro&Com - Agencja PR