Zimowy magazyn sieci PSP HUZAR

magazyn sieci, Zimowy magazyn sieci PSP HUZARZapraszamy do lektury nowej gazety sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR. W jesienno-zimowym wydaniu znaleźć można wiele porad dotyczących auta i bezpieczeństwa drogowego.O czym można przeczytać?


Rdza jest zmorą wielu kierowców, w tym wydaniu gazety podpowiadamy co zrobić, aby zabezpieczyć auto przed korozją i jak się zachować, kiedy na karoserii pojawiają się drobne zwiastuny rdzy.

Pewnie nie raz stosowałeś zimowe triki, które miały zabezpieczyć płyn przed zamarzaniem, czy szybciej rozgrzać auto. W numerze obalamy zimowe mity – praktykowanie niektórych może być niebezpieczne.

Każda pora roku wymaga od kierowcy dostosowania stylu jazdy do panującej aury. Zima to wymagająca pora roku, dlatego razem z PZU przygotowaliśmy kilka tematów, które są warte uwagi podczas zimowych krótszych i dłuższych eskapad. W gazecie przeczytacie m.in. o systemach bezpieczeństwa stosowanych w autach, kosztach szybszej jazdy, czy długości hamowania. Przypominamy także, że nie należy nadmiernie ufać innym użytkownikom dróg – podstawowa zasada „ograniczonego zaufania”.

Podpowiadamy ponadto, jak prawidłowo udokumentować zdarzanie komunikacyjne oraz o czym należy pamiętać, kiedy przydarzy nam się wypadek lub kolizja.

Na kolejnych stronach tradycyjnie znaleźć można także nowe wydanie katalogu „Szarża Prezentów”.

---

Nasza Agencja zajęła się przygotowaniem całości wydania, w tym:

  • opracowaniem makiety gazety,

  • redakcją artykułów,

  • składem graficznym,

  • zleceniem i koordynacją wydruku.


Przy okazji tankowania auta zapraszamy po nowy magazyn na stacje sieci PSP HUZAR.


Pozostałe wpisy

Pro&Com - Agencja PR