Baza wiedzy

15

Sty 2018

0

Raportowanie CSR, czyli: biznes mówiący jak jest naprawdę

Odpowiedzialność społeczna, cele zrównoważonego rozwoju, raportowanie zintegrowane, Agenda 2030, Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, ujawnianie danych pozafinansowych, gospodarka obiegu zamkniętego, akceleracja innowacji…

20

Kwi 2015

0

SOK-i [standardy obsługi klienta] wyciśnięte… tylko z kogo?

„A po co mamy to robić?!” – zapytał mnie kiedyś jeden z moich potencjalnych klientów, któremu zadałem pytanie o posiadanie czegoś, co zwykle określa się jako standardy obsługi klienta.

07

Sty 2014

0

Błędy komunikacji wewnętrznej

„Jak to, to nie wiecie tego?” i „Wystarczy, że ja to wiem” to chyba najczęściej słyszane zdania świadczące o tym, że wypowiadający je szefowie różnych szczebli o komunikacji wewnętrznej niewielkie mają pojęcie.

03

Sty 2014

0

Komunikacja wewnętrzna – korzyści dla firmy

W dobie dominacji mediów społecznościowych, ekspresowych komunikatorów i zaawansowanych technologii, gwarantujących menedżerom bycie on-line niemal 24/7 warto zadbać o większe znaczenie komunikacji wewnętrznej, jako jednego z kluczowych jej motorów rozwoju.

26

Wrz 2013

0

Zarządzanie innowacyjnością

Innowacje towarzyszą człowiekowi od początku świata. Era energii wodnej i żelaza, energii parowej i stali, era elektryczności, elektroniki, lotnictwa, ropy naftowej i produkcji masowej czy wreszcie technologii ITC i internetu to oczywiście skala na poziomie rewolucji w dziedzinie innowacji.

04

Wrz 2013

0

Z kim warto rozmawiać o procesie dialogu inwestycyjnego

W procesie Dialogu Inwestycyjnego dokonuje się wymiana informacji o planowanej lub realizowanej inwestycji oraz budowana jest pozytywna wiedza o celu inwestycji, jej przebiegu, rezultatach oraz oddziaływaniu na społeczność lokalną i środowisko.

04

Wrz 2013

0

Jak skutecznie promować inwestycje

W dzisiejszych czasach inwestycje są towarem tak deficytowym, że ich promocja wydaje się zbędnym wydatkiem.

17

Sie 2013

0

Bądź liderem innowacyjności

Jak wzmocnić wartość firmy, wykorzystać jej potencjał, odnieść rynkowy sukces, pozostawiając konkurencję daleko w tyle? Jeśli widzisz, że Twoja firma potrzebuje zmian, jeśli potrafisz swoje wizje sprecyzować i jesteś wystarczająco zdeterminowany, aby osiągnąć sukces – jesteś już w połowie drogi.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!